Корзина Пока пусто
Киев, бульвар Вернадского 26
Карта проезда

Українська версія сайту

Українська версія сайту

18 сентября 2014 

Шановні гості нашого сайту, раді повідомити вам, що від тепер доступна україномовна версія нашого інтернет-магазину.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і робимо все можливе для того, щоб кожен наш гість, незалежно від регіону проживання, зміг ознайомитися з каталогами пропонованої нами продукції рідною для нього мовою.

Адже українська, є другою за мелодійністю мовою після італійської, та багата безліччю красивих і приємних на слух словами. Усі описи товарів, що присутні в нашому інтернет-магазині, виконані професійними лінгвістами, які постаралися передати всю красу і багатство української мови. Переконатися в цьому особисто, ви зможете відвідавши україномовний варіант сайту нашої компанії.

Ми сподіваємося, що завдяки новій версії нашого інтернет-магазину, мешканці західних регіонів України відкриють для себе всесвітньо відомі бренди виробників високоякісних підлогових і настінних килимових покриттів. Також, відвідавши наш сайт, ви самостійно зможете обрати мову спілкування з нашими консультантами та дизайнерами. Фахівці нашої компанії пройшли спеціальні курси з підвищення рівня знань та навичок спілкування українською мовою. І ми сподіваємося, що ви оціните всі наші зусилля і будете повністю задоволені якістю обслуговування.

Поделиться ссылкой:
← Предыдущая новость
Покупайте ковры - готовьтесь к похолоданиям
Следующая новость →
Украинская версия сайта
Фильтр
Узнать свою скидку
{prodname}
Поможем с выбором,
подскажем по наличию
viber icontelegram icon?